Poole mänguajast vähemuses olnud Atalanta häbistas Romat (0)

Itaalia kõrgliigas lõhkas Atalanta meeskonda üllatuspommi, kui suudeti võõrsil alistada AS Roma.

Kodumeeskond löödi pahviks juba 20. minuti möödudes. Esmalt sahistas võrku Taani koondise ründaja Andreas Cornelius ja viis minutit hiljem tegi Marten De Roon seisuks 2:0.

Viimasele lõppes poolaeg aga halva noodiga, sest Aleksandar Kolarovi vastu tegi hollandlasest keskväljamees vea ja kohtunik näitas talle juba teist korda kollast kaarti. Nii tuli Atalantal pallida ülejäänud mänguajast vähemuses ja 56. minutil ka võtta vastu Edin Džeko värav. Hoolimata sellest võõrustajaid viigini ei lastud ja teeniti kokkuvõttes magusad kolm punkti.