Prantsuse karikasari nõudis suuri ohvreid (0)

Prantsusmaa karikavõistlustel sai kaheksandikfinaal saatuslikuks nii mõnelegi suurele tiimile.

Liiga liider Nice külastas kõrgliigas 10. positsiooni hoidvat Bodreaux' tiimi, kes mängu alguses ohjad ka endale haaras, kui 14. minutil viis Jaroslav Plašil koduvõistkonna ette. Kõigest kaheksa minutit hiljem oli täpne aga Gaetan Laborde, tõstes Bordeaux juba kahe väravaga juhtima.

Avapoolaja lõpus vähendas Nice'i poolelt kaotusseisu ühele väravale küll Alassane Plea, kuid Teise kolmveerandtunni alguses oli ka sellele Labordel oma teise värava näol vastus olemas. 83. minutil suutis veel Mario Balotelli Nice'i resultatiivse penaltiga mängu tagasi tuua. Rohkemaks aga võimelised siiski ei oldud ning nii liikus edasi Bordeaux tiim.

Päev varem langes Prantsusmaa esiliiga meeskonna Sochaux käe läbi ka tänavu kesiselt esinev Marseille Olympique, kes pidi allajäämist tunnistama penaltiseerias. Just penaltiseeria sai saatuslikuks ka Lyonile, kes ei suutnud omakorda üle mängida Guingampi.

Kindlate edasipääsejatena jätkas siiski ka mõni Prantsusmaa vuti suurnimi. PSG alistas kodus skooriga 3:1 Lille'i võistkonna ning Monaco loputas kõrgliiga viiendat klubi Rennes'i koguni seitsme vastuseta väravaga.