Prantsusmaal oli esikolmikust võidukas vaid Nice (0)

Prantsusmaa kõrgliiga niigi põnev tiitliheitlus muutus veelgi intrigeerivamaks, kui punkte kaotasid nii Monaco kui ka PSG.

Vooru esimeses kohtumises tabas valus pettumus liidermeeskond Monaco't. Vürstiriigi esindusmeeskond jäi tabeli eelviimase  Bastia vastu avapoolajal kaotusseisu ning sellele suutis külaliste poolt vastata vaid Bernardo Silva teise poolaja alguses löödud väravaga.

Tabeli kolmas meeskond Nice oli võõrsil suurtes raskustes punase laterna Lorientiga. Kohtumise ainsa värava lõi 15. minutil  Guadeloupel sündinud 22-aastane poolkaitsja Wylan Cyprien. 68. minutil sai Mario Balotelli juba hooaja kolmanda punase kaardi.

Nädala keskel Barcelonat loputanud PSG ei suutnud pühapäeva õhtul murda Toulouse'i väravalukku. Tabelis jääb nii viimase nelja aasta Prantsusmaa meister kui ka Nice Monacost maha kolme punktiga.

Esikolmiku järel neljandat kohta hoidev Lyon tuli kodus Dijoni vastu viimase kuue minutiga välja 1:2 kaotusseisust ja noppis 4:2 võiduga kolm punkti. Võidud said kirja ka Marseille, Angers, Lille, Bordeaux ja Montpellier.

Bastia - Monaco 1:1 (1:0)