PSG endiselt võitmatu, Lõuna-Ameerika staarid raskustes palli jagamisega (0)

Prantsusmaa kõrgliigas mängiti ära kuues voor, milles omaväravate toel teenis taas võidu Paris Saint-Germain. Valitsev meister Monaco sai uuesti võidulainele, Saint-Etienne ja Bordeaux jätkasid samuti head hoogu.

PSG oli mängus Lyoni vastu selgelt domineerivam pool, kuid kohtumine kujunes üllatuslikult keeruliseks. Alles 75. minutil sündis esimene värav ja Lyoni õnnetuseks oli see keskkaitsja Marcelo omavärav.

80. minutil oli hea võimalus Edison Cavanil teha skooriks 2:0, kuid uruguaylane eksis penaltil. Siiski saadi teine tabamus kirja, kuid taas läbi Lyoni mängija, seekord patuoinaks Jeremy Morel.

Kohtumisele jätab kindlasti mõru maigu PSG staaride palli nõudmine. Nimelt toimus 80. minutil Neymari ja Cavani vahel vaidlus, kumb penaltit läheb lööma. Eelnevalt oli erimeelsusi veel Cavani ja Dani Alvesi vahel, kui viimane andis just oma kaasmaalasele Neymarile palli, et too saaks karistuslööki lüüa.

Eelmises voorus 0:4 Nice'i meeskonnalt lüüa saanud AS Monaco sai suurest kaotusest üle ja alistas nüüd Falcao kahe tabamuse toel 3:0 Strasbourgi. Bordeaux ja Saint-Etienne teenisid minimaalse võidu ja on endiselt tabeli tippude kannul.

Head minekut näitab ka Claudio Ranieri juhendatav Nantes, kui Andrei Girotto väravast alistati Caen. Koos Marseille'ga ollakse nüüd kümne punkti peal.

PSG - Lyon 2:0 (0:0)