Liverpool lõi VIIS ja Mane kolm, Ronaldo lõi kaks ja tõi Realile ülitähtsa võidu (vaata väravaid!) (0)

Kolmapäevased Meistrite liiga kohtumised pakkusid ühe hirmsuure üllatuse, kui Liverpool purustas Sadio Mane kübaratriki abil Porto 5:0 (!). Real Madrid näitas PSG vastu iseloomu, tulles 0:1 kaotusseisust välja ning võttes veenva 3:1 võidu.

Liverpool oli avapoolajal ülimalt veenev, hoides kaitses kõva ning Porto ei saanud ühtegi lööki raamigi. Liverpool aga lõi raami kaks ning mõlemal korral sahises. Sadio Mane sai avavärava järel kaane maha ning teisel poolajal lisas senegallane kaks veel, lüües kaheksandikfinaalis harvaesineva kübaratriki.

Tõeliselt võimsa lahingu pakkusid Real Madrid ja PSG, kui kodutiim oli agressiivne ja tahtmist täis ning maailma hirmsaima ründeliiniga prantslased olid valvel, millal vastu nõelata. PSG sai kena kombinatsiooni järel Adrien Rabiot' tabamusest juhtima, kuid enne poolajavilet teenis Real penalti, mille Cristiano Ronaldo tugeva löögiga realiseeris.

Teine poolaeg oli Real rohkem tahtmist täis ning Marco Asensio sissevahetamine tõi kodutiimi mängu uue hingamise, mis päädis kahe otsustava läbimurdega vasakult äärelt ning kahe tabamusega, vormistades 3:1 võidu.

Real Madrid - PSG 3:1 (1:1)