PSG kohtub Prantsuse karika poolfinaalis Monacoga (0)

Prantsusmaa karikasarja veerandfinaalis Avranchesi üle 4:0 võidutsenud Paris Saint-Germain kohtub poolfinaalis liigarivaali AS Monacoga.

Kolmanda liigas mängiv Avranches võõrustas Prantsusmaa suurklubi 1000-pealisel staadionil, mis on 48 korda väiksem kui Pariisi klubi staadioni mahutavus.  PSG peatreener Unai Emery andis sel hooajal megahoos olevale Edison Cavanile puhkust ning prantslane Hatem Ben Arfa sai oma võimaluse - kiire ääreründaja kasutas võimaluse oivaliselt ära, lüües kaks väravat ja andes ühe väravasöödu. Mängupilt oli aga võrdsem kui tulemusest järeldada võiks - Avranches lõi 11 korda väravale, PSG aga kümme. PSG väravasuul seisnud Alphonse Areola pidi neli tõrjet tegema, kuid ühtki palli väravast korjama ei pidanud ning turvaliselt tüüriti poolfinaali.

Teises veerandfinaalpaaris läksid vastamisi kõrgliigatiimid Angers ja Bordeaux, kus 67. minutini püsis mäng viigiseisul - siis sai Cheikh N'Doye oma võimaluse ja viis Angersi 2:1 juhtima. Selle skooriga mäng ka lõppes.

Avranches - Paris Saint-Germain 0:4 (0:1)