PSG tuli Strasbourgi võidu järele, kuid lahkuti sel hooajal esmakordselt punktisaagita (vaata imelist kauglööki!) (2)

Prantsusmaa meistriliigas lõhkas tõelise üllatuspommi tabeli alumises otsas paiknev Strasbourg, kes suutis üllatada ülivõimsas hoos olevat PSG-d ning jätsid pealinlased punktideta.

Sel hooajal kaotuseta püsinud PSG läks 16. vooru plaaniga võtta selgelt nõrgema Strasbourgi vastu kindlad kolm punkti: ründetrio Neymar, Kylian Mbappe ja Edinson Cavani jaoks pidanuks olema mäng, kus saab oma väravatesaldot jõudsalt kasvatada ning eduseisu veelgi enam tsementeerida.

Aga Strasbourgil olid teised plaanid. 13. minutil mindi juhtima ning PSG-l läks pea pool tundi aega, et viigiseis taastada. Kõik märgid näitasid, et tuleb tavapärane PSG võit ning edukas võidurütm jätkub. Teisel poolajal salvas Stephane Bahoken ning viis kodutiimi 2:1 juhtima. Jalgpallimaailm ootas ikka veel PSG võitu, ent mida aeg edasi, seda ebatõenäolisemaks see muutus ning lõpuvile kõlades võis Strasbourg õigustatult juubeldada - nendest sai esimene tiim, kes sel hooajal suutnud pariislasi ohjeldada.

Monaco liikus tabeliliidritele kolme punkti võrra lähemale, kui Radamel Falcao väravast võeti Angersi vastu võit. Vooru parima väravaga sai maha Bordeaux's mängiv Malcom, kes keerutas Dijoni vastu kaugelt tahanurka.

Dijon - Bordeaux 3:2 (1:2)