RB Leipzig ja Dortmundi Borussia pidid vastaste paremust tunnistama (0)

Saksamaa Bundesliga 24. vooru laupäevastes mängudes pidid Müncheni Bayerni lähimad jälitajad RB Leipzig ja Dortmundi Borussia vastu võtma üheväravalise kaotuse.

Berliini Hertha asus Dormtundi vastu mängu juhtima juba 11. minutil Salomon Kalou väravast. Külaliste väravamasin Pierre-Emerick Aubameyang aitas 55. minutil seisu viigistada, aga võiduka tabamuse sai enda nimele siiski Marvin Plattenhardt, kes aitas Herthal kindlustada viiendat kohta tabelis.

Müncheni Bayern tegi Frankfurdi Eintrachti vastu asjad selgeks 55 minutiga. Kaks väravat sai enda nimele Robert Lewandowski ja ühe lisas Douglas Costa.

RB Leipzig pidi valuse kaotuse vastu võtma Wolfsburgilt. Mario Gomezi üheksanda minuti värav jäi kohtumise ainsaks tabamuseks. Tänase kaotusega suurenes kodumeeskonna vahe Bayerniga juba kümnele punktile.

Viimasel kohal paiknev Darmstadt pole veel mõtteid kõrgliigas jätkamise osas maha matnud ja tänase mänguga anti poolehoidjatele lootust, kui alistati Mainz. Aytac Sulu ja Sidney Sami kaks tabamust viisid Darmstadti 12. minutiks 2:0 juhtima. Esimese poolaja lõpus Robin Quaison vähendas vahe minimaalseks, kuid kumbki meeskond enam väravani ei jõudnud ja võõrustajad teenisid võidu.

Neljandal kohal olev Hoffenheim ei suutnud enamat 1:1 viigist Freiburgi vastu. Maximilian Philipp viis Freiburgi 56. minutil juhtima, kuid Andrej Kramarici värav tegi seisuks 1:1. Kumbki osapool enam sihile ei jõudnud ja lepiti viiki.

Viimases vastasseisus tegid samuti viigi Ingolstadt ja Köln. Dario Lezcano ning Anthony Modeste'i väravatest oli poolajaks seis 1:1. Modeste viis Kölni omakorda 60. minutil ka juhtima, kuid lõppsõna jäi siiski kodumeeskonnale, kui Romain Bregerie tegi lõppseisuks 2:2.

Bayern München - Eintracht Frankfurt 3:0 (2:0)