RB Leipzigi imeline hooaeg jätkub, Schalke on mõõnast üle saanud (0)

Saksamaa Bundesliga kaheksandale voorule panid punkti Schalke ja RB Leipzig, kui mõlemad lõid kolm väravat ja kumbki teenis kindla võidu.

Uskumatut hooaja algust tegeva RB Leipzigi hoog ei paista peatuvat, kui tänase võiduga tõusti liigatabelis teiseks ja jäädakse Müncheni Bayernist maha vaid kahe punktiga. Naby Keita kaks väravat andsid tänases kohtumises Bremeni Werderi vastu 2:0 eduseisu 74. minutiks kätte. Kuigi Serge Gnabry tabamus aitas Bremenil eduseisu minimaalseks vähendada, siis Davie Selke viienda üleminuti värav kindlustas kolm punkti lõplikult RB Leipzigile.

Teises kohtumises ei andnud Schalke mingit sõnaõigust Mainzi meeskonnale. Nabil Bentaleb skooris nii 23. kui ka 61. minutil ja jala sai valgeks ka Maximilian Meyer.

Schalke masendav hooaja algus on nüüdseks pöördunud palju rõõmsamatesse toonidesse. Viimase kolme kohtumisega on teenitud seitse punkti ja tabelis tõusti Bremeni Werderist ning Wolfsburgist mööda 14. kohale.

RB Leipzig - Werder Bremen 3:1 (1:0)