Real surus Barcelona ka koduväljakul põlvili (video Asensio iluväravast!) (7)

Hispaania superkarikafinaali teises mängus alistas Real Madrid koduväljakul Barcelona 2:0 ning kahe mängu kokkuvõttes 5:1.

Avamängus võimsa pommlöögiga 3:1 lõppskooriks vormistanud Marco Asensio pääses täna algkoosseisu ning õigustas Zinedine Zidane'i otsust juba neljandal minutil, kui saatis imekauni löögiga palli Marc-Andre ter Stegeni selja taha.

39. minutil sai kodumeeskond kätte teisegi värava, kui Marcelo söödu järel kasutas Karim Benzema ära Samuel Umtiti passiivse tegutsemise ning virutas palli seejärel üle puusa väravasse.

Rohkem väravaid mängus ei löödudki ning Real võitis seega oma 10. superkarika. Barcelona on trofee koju viinud 12 korral.

Hispaania kõrgliiga hooaega alustavad mõlemad meeskonnad pühapäeva õhtul. Barcelona võõrustab kell 21.15 Real Betisi, Real Madrid mängib kell 23.15 võõrsil Deportivo La Corunaga.

Real Madrid - Barcelona 2:0 (2:0) - kahe mängu kokkuvõttes võitis Real 5:1