Rodgers, Balotelli ning neljakordsed Euroopa meistrid alustasid Meistrite liiga hooaega viigiga (0)

Meistrite liiga kolmanda eelringi avakohtumiste tõenäoliselt oodatuimas vastasseisus tegid Nice ja Amsterdami Ajax Prantsusmaal 1:1 viigi.

Prantsusmaa mulluse kolmanda meeskonna viis 32. minutil Jean Michael Seri suurepärase eeltöö järel juhtima Mario Balotelli, kuid teise poolaja alguses andis Euroopa liiga finalistidele olulise võõrsilvärava Donny van de Beek.

Mullu Brendan Rodgersi juhendamisel Meistrite liiga alagrupiturniirile pääsenud Glasgow Celticu tänavuse aastased lootused said kerge tagasilöögi - Norra gigandi Rosenborgiga tehti koduväljakul väravateta viik. Veelgi täbaramalt käis Varssavi Legia käsi, kes Kasahstanis jäi Astanale alla 1:3. Sama skooriga alistas Kiievi Dünamo koduväljakul Berni Young Boys'i.

Turvaliselt võib end tunda Iisraeli meeskond Hapoel Beer Sheva, kes alistas kodus 2:0 bulgaarlaste Razgradi Ludogoretsi. Edasipääsu nimel saab kodus peetavas kordusmängus võidelda ka Islandi Hafnarfjordur, kes kaotas sloveenide Mariborile vaid 1:0. Napi võidu Nicosia APOELi vastu sai ka rumeenlaste FC Viitorul Constanta. Viigiga lahkusid avamängult Salzburg ning Rijeka (1:1) ja Club Brügge ning Istanbul Basaksehir (3:3).