Roma mängis Sassuolo vastu kaotusseisu võiduks (0)

Neljapäeval Euroopa liigast langenud Roma maandas kaotusevalu koduliiga 3:1 võiduga Sassuolo üle.

Kohtumist asus juba 9. minutil juhtima Sassuolo, kelle eest oli täpne 25-aastane prantslasest ründaja Gregoire Defrel.

Vaid seitse minutit hiljem seadis Leandro Daniel Paredes madala kauglöögiga tabloole viiginumbrid ning poolaja lõpus viis väravast ligikaudu poole meetri kaugusel olnud Mohamed Salah Roma ka juhtima. Lõppskoori vormistas teisel poolajal Edin Džeko.

Samuti tuli koduväljakul kaotusseisust edukalt välja Udinese, kes langetas 4:1 võiduga veelgi Palermo lootusi liigasse püsima jääda.

Udinese - Palermo 4:1 (1:1)
42. Cyril Thereau, 60. Duvan Zapata, 68. Rodrigo De Paul, 80. Jakub Jankto - 12. Roland Sallai

Eemaldamine: 74. Alessandro Diamanti (Palermo)

Roma - Sassuolo 3:1 (2:1)
16. Leandro Daniel Paredes, 45. Mohamed Salah, 68. Edin Džeko - 9. Gregoire Defrel