Ronaldo liigadebüüt lõppes napi võiduga (0)

Cristiano Ronaldo debüüt Juventuses ei läinud päris nii, nagu portugallane oleks lootnud - meeskond pidi Chievo alistamiseks karmi vaeva nägema ja Ronaldo ise väravani ei jõudnud.

Mäng sai põneva alguse juba kolmandal minutil, kui Miralem Pjanic andis karistuslöögi kasti, kus tekkinud segaduses suunas palli väravasse Sami Khedira. Juventus hoidis eduseisu, aga 38. minutil andid Chievo ääreründaja Emanuele Giaccherini ilusa tsenderduse kasti, mille peaga suunas väravasse Mariusz Stepinski.

Seega esimese poolega ei suutnud Ronaldo veel märkimisväärset esitust teha. Meeskonnad läksid poolaega viigiseisus ning kõik oli veel lahtine.

Juventuse seis halvenes 56. minutil, kui Joao Cancelo tegi kastis vea ja kinkis Chievole penalti. Emanuele Giaccherini lõi võimsa löögi Wojciech Sczczesny paremale poolele ning Chievo läks 2:1 juhtima.

Juventus suutis mängu viigistada 75. minutil, kui Federico Bernardeschi leidis kastis Leonardo Bonucci, kes suunas palli peaga väravasse. Pall põrkas Chievo mängijast väravasse ja Juventus oli mängus tagasi.

Mängu kolmandal lisaminutil sai Juventus lõpuks oma võiduvärava ja väravalööjaks oli Federico Bernardeschi, kes lõi kauni löögi Andrea Seculini selja taha.

Chievo - Juventus 2:3 (1:1)
38. Mariusz Stepinski, 56. pen. Emanuele Giaccherini - 3. Sami Khedira, 77. ov. Mattia Bani, 90+3. Federico Bernardeschi