Ronaldo tuli, nägi, võitis ja saadeti minema (10)

Hispaania superkarikafinaali avamängus sai edu sisse Real Madrid, kui Barcelona Camp Noul 3:1 alistati.

Kuigi omi võimalusi pakkus ka avapoolaeg, läks tõsiseks tulevärgiks teisel 45-minutilisel perioodil. Alustuseks kinkis Gerard Pique külalistele 1:0 edu, lükates oma võrku Marcelo tsenderduse vasakult äärelt - 77. minutil taastas Barcelona aga viigiseisu, kui Reali puurilukk Keylor Navas Luis Suarezi jala pihta läks ja Lionel Messi penalti realiseeris.

Tänavu suvel maailmajagude karikaturniiril käinud ja pika puhkuse saanud Cristiano Ronaldo ei kuulunud taas Reali algkoosseisu, kuid sekkus pingilt tunni möödudes ja kerkis napi 25-minutilise etendusega tähelepanu keskpunkti.

80. minutil keeras ta aastaid tagasi, murdes vasakult äärelt sisse ja lüües suurepärase palli Marc-Andre ter Stegeni selja taha - tähistamise käigus tuli seljast ka särk, mis Ronaldole kollast kaarti tähendas. Vaid kaks minutit hiljem kukkus ta aga karistusalas Samuel Umtiti kõrval joostes, sai simuleerimise eest teise kollase kaardi ja tõukas olukorra lõpetuseks kohtunikku.

Kui võinuks arvata, et kolmapäevase korduskohtumise eel üritab Real nappi eduseisu hoida ja Barcelona viiki jahtida, siis läks hoopis teisiti. Santiago Bernabeule saab Real kaasa võtta 3:1 edu, seda tänu Marco Asensiole, kes viimasel minutil i-le punkti pani.

Barcelona - Real Madrid 1:3 (0:0)
77. pen. Lionel Messi - 50. ov. Gerard Pique, 80. Cristiano Ronaldo, 90. Marco Asensio

Eemaldamine: 82. Cristiano Ronaldo (Real)