Ronaldo vedas Portugali Venemaast mööda (0)

Maailmajagude karikaturniiril sai raske, aga olulise võidu Euroopa meister Portugal, kui 1:0 võideti Venemaad.

Portugali värava eest hoolitses mõistagi nende superstaar Cristiano Ronaldo, kui ta kaheksandal minutil Raphael Guerreiro kõrge tsenderduse peaga Igor Akinfejevi selja taha saatis. Täna oma 100. kohtumises Venemaa kaptenipaela kandnud Akinfejev ei tegutsenud selles olukorras kõige osavamalt, aga samas suutis ta mitmes teises situatsioonis Venemaa päästa.

Moskva Spartaki kodustaadionil toimunud kohtumises oli teisel poolajal kodumeeskond oluliselt teravam, aga Rui Patricio selja taha võrku palli lüüa ei suudetud.

Tabeliseis on selles alagrupis nüüd päris huvitav: Portugalil on kirjas neli punkti ja Venemaal kolm, täna õhtul mängivad omavahel veel ühe punkti peal olev Mehhiko ja avakohtumises venelastele kaotanud Uus-Meremaa.

Venemaa - Portugal 0:1 (0:1)