Rooney tegi Unitedile kingituse ja liitus Sheareri klubiga (1)

Inglismaa kõrgliigas toimus esmaspäeval üks mäng, kui Everton võõrsil Manchester Cityga 1:1 viiki mängis.

Manchester Unitedi suureks rõõmuks viis Evertoni juhtima nende enda ajaloo suurim väravakütt Wayne Rooney, kes sel suvel oma kasvatajaklubi juurde tagasi siirdus. Just tema lõi Dominic Calvert-Lewini hea eeltöö väravasse ning kindlustas Evertonile eduseisu.

Vaheajal sekkus mängu aga paari aasta eest ühest Unitedi viharivaalist teise ehk Liverpoolist Citysse liikunud Raheem Sterling, kes 82. minutil ka seisu viigistas.

Mõlemad meeskonnad lõpetasid täna ka mängu kümnekesi, kui avapoolajal sai punase maailma kalleim inglane ja kaitsemängija Kyle Walker ning kohtumise lõpus ka Evertoni poolkaitsja Morgan Schneiderlin.

Rooney jaoks oli tänane koll Premier League'i 200. ning ta on peale Alan Sheareri teine jalgpallur, kes kunagi selle klubiga liitunud. "Premier League'i 200 klubis on päris üksik olla olnud. Tervitused ja õnnesoovid, Wayne Rooney!" säutsus Shearer juba mängu ajal.

Manchester City - Everton 1:1 (0:1)