Saaliliigas vormistati lõplikud veerandfinaalpaarid (galerii Cosmos - SIlmet mängust!) (0)

Põhiturniiri võitis Cosmos. Foto: Jana Pipar

Saalijalgpalli kõrgliiga viimane voor tabelis muutusi ei põhjustanud.

Koha poolfinaalis juba varem taganud Talllinna Cosmos ja Narva United said mõlemad viimases voorus kohustuslikud võidud ja omavahel kohti ei vahetanud.

Kolmanda koha kindlustamiseks Tartu Ravens Futsal EMÜ vastu viiki vajanud Augur Enemat täitis ülesande stiilselt ja võitis Rasmus Munskindi kolme värava ja ühe resultatiivse söödu toel 4:2.

Kui Cosmos ja United lähevad otse poolfinaalidesse, siis veerandfinaalides kohtub Augur Enemat kuuendana lõpetanud Tartu Maksimumiga ning põhiturniiri neljas Viimsi Rinopal viiendaks jäänud Ravens Futsal EMÜ-ga.

Üleminekumänge kõrgliigas koha säilitamise nimel peab pidama Sillamäe FC NPM Silmet, esiliigasse langes nende linnarivaal Sillamäe Smsraha.

Tartu Ravens Futsal EMÜ SK - Tallinna SK Augur Enemat 2:4 (0:3)