Salah-Firmino kiirliin: täpne, efektiivne, vaimustav (0)

Liverpooli 2:0 võidumängus Southamptoni üle tegid ilma tavalised kahtlusalused ehk Mohamed Salah ja Roberto Firmino.

Käik mitme praeguse Liverpooli mängija eksklubi juurde ei pidanud olema lihtsate killast, kuid tänavu tavapäratult mannetu Southampton ei leidnud ennast ka Liverpooli vastu.

Külalised tegid seevastu asjad selgeks üsna kiiresti, kui hollandlasest keskkaitsja Wesley Hoedti jäme eksimus lubas Mohamed Salahil palli omaks võtta ja ootamatult ülekaalus rünnakule sattunud egiptlane leidis mõõdetud sööduga Roberto Firmino. Söötudest rääkides ei saa aga üle ega ümber teisest väravast, kui Salah Firminoga seina mängis ja brasiillaselt täiesti briljantse söödu tagasi sai ning 2:0 lõi.

Võimalusi jagus veel teiselgi poolajal mõlemale poole, ent nende kahe mehe tasemele ei suutnud täna rohkem keegi kerkida. Vigastusest tervenenud Ragnar Klavan koosseisu ei kuulunud, keskkaitses mängisid Joel Matip ja Virgil van Dijk.

Southampton - Liverpool 0:2 (0:2)