Santose abitreener: üks punases särgis mees kartis vist kõige rohkem seda äikest (8)

Janar Sagim. Foto: Youtube

Tartu Santose abitreeneril Janar Sagimil jätkus pärast 1:3 kaotust Rakvere Tarvase vastu kriitikat mängu peakohtuniku aadressil.

"Kui me tabelit vaatame, siis Esiliiga esimene mängis Esiliiga kaheksandaga, siis tundub aus tulemus. Aga kui me tagantjärgi mängu vaatame, siis kindlasti ei ole see aus tulemus. Üks punases särgis mees kartis seda äikest kõige rohkem siin väljakul," kritiseeris Janar peakohtuniku tööd.

Santos juhtis mängu enne äikesepausi, kuid kohtumise jätkudes lagunesid nad kiiresti ning Sagim nõustus, et nende huvides oleks olnud 90 minutit jutti mängida. "Jah, me oleme noor meeskond ja tuleb kohaneda isegi Eesti kliimaga."

"Oli päris tuline lahing, et siin kollaseid ja punaseid välkus," kommenteeris kaks väravat löönud Rakvere ründaja Joonas Ljaš. "Eks ilm tegi oma töö, läks siin libistamiseks ja võitluslikuks. Jube närviline mäng, aga tulime auga välja ja võtsime selle võidu ära, kuigi jäime väga õnnetust väravast taha alguses."

Vaata mõlemat intervjuud alates 2:05:45: