Santose purustanud Flora noored kindlustasid esikohta (1)

Eesti esiliiga kindel liider FC Flora U21 kindlustas oma positsiooni veelgi, alistades koduväljakul Tartu Santose kindlalt 3:0.

Kodumeeskonna viis 49. minutil juhtima Erik Sorga, kes tõusis selle tabamusega ka liiga parimaks väravakütiks, olles sel hooajal löönud juba seitse väravat.

Kohtumise otsustas lõplikult Henri Järvelaid, kes lõi 63. minutil Flora teise värava ning vormistas hiljem penaltist seisuks juba 3:0, mis püsis kuni mängu lõpuni.

Flora noortel on tabeliliidritena kirjas 19 punkti, lähim jälitaja kaotab tänase mängu järel juba kaheksa silmaga. Santos on seitsmes.