Šokk! Crystal Palace'i hooaja esimesed väravad ja punktid tulid tiitlikaitsja vastu! (0)

Premier League'i ajaloo halvima hooaja alguse teinud Crystal Palace lõi oma esimesed väravad ja teenis esimesed punktid kaheksandas voorus. Seda mulluse meistri Chelsea vastu!

70-aastase Roy Hodgsoni hoolealused läksid juhtima juba 11. minutil, kui Yohan Cabaye ürituse järel sai omavärava kirja Cesar Azpilicueta. Vaid seitse minutit hiljem õnnestus Chelsea suvisel täiendusel Tiemoue Bakayouke viigistada, kuid poolajale läks kodumeeskond ikkagi eduseisus, kui Mamadou Sakho vaheltlõike järel realiseeris olukorra Wilfried Zaha.

Teisel poolajal õnnestus võõrustajatel Chelsea survele vastu pidada ja hoopis neil endal tekkis viimase kümne minuti jooksul mitmeid 100%-võimalusi mäng lõplikult ära otsustada. Kohtumise päris lõpus tekitas kodufännidele ärevust Sakho otsus enda värava juures palli kannaga puhastada, kuid prantslasest kaitsja õnneks väravat järgnenud löögist ei tulnud.

Omapärane tulemus sündis Premier League'i ainuliidriks tõusnud Manchester City ja Stoke'i mängust. City teenis koguni 7:2 võidu. Tabelis edestavad nad Chelseat juba üheksa punktiga.

Teistest ülemise otsa meeskondadest veidi rahulikumalt kulges Tottenhami tööpäev, kellele piisas Bournemouthi vastu võiduks ühest väravast.

Kahes teises mängus alistas Swansea Huddersfieldi ja Burnley ning West Ham tegid 1:1 viigi.

Burnley - West Ham United 1:1 (0:1)