Soomes: Dmitrijevi debüüt viis Lahti edasi, võistlustules teisedki (0)

Soomes tegi FC Lahti eest eduka debüüdi Artjom Dmitrijev, mängides võidus Grankulla IFK-i vastu 90 minutit.

Kakkoneni klubi GrIFK alistati 2:1, Henri Anier vaatas kohtumist pingilt. Alagrupist läks Lahti edasi teisena ehk jätkab mänge play-off voorus, kust võitjad kaheksa parema hulka pääsevad.

SJK ja Mihkel Aksalu tegid 1:1 viigi Ykköneni FF Jaroga, eestlasest puurilukk seisis väravasuul kõik 90 minutit. Alagrupis jagab SJK kümne silmaga esikohta Vaasa Palloseuraga, kellega viimases voorus kohtutakse. Päris kindel edasipääs veel ei ole.

PS Kemi mängis eile sõprusmängu kohaliku Lapimaa rivaali TP-47 vastu ja võitis 3:1, Maksim Lipin andis esimesele väravale nurgalöögist resultatiivse söödu. Marek Kaljumäe tegi samuti kaasa, täit protokolli ei avaldatud. Karikavõistlustel läks nende seis täna kehvemaks, kuid õrn šanss viimaseks vooruks siiski jäi: kui Oulu alistatakse ja teiste mängude tulemused on sobivad, võib Kemi siiski edasi pääseda.