Spartak ja Zenit kasutasid CSKA libastumise ära (0)

Venemaa kõrgliiga hiljutises voorus sai Moskva CSKA valusa kaotuse linnarivaal Lokomotivilt ning lasi kahe liidriga väikese vahe sisse.

Nüüdseks viimasest neljast voorust vaid ühe võidu võtnud CSKAl oli võõral väljakul Lokomotivi vastu hiilgav võimalus juhtima minna avapoolaja lõpus, kuid Vassili Berezutski tabas nurgalöögi järel väravaraamistiku.

Hoopis kodumeeskond oli see, kes teise poolaja keskel tänu Maiconi ilusale individuaalsele sooritusele juhtima läks. Sellest Dmitri Kruglovi kunagisele tööandjale kolmemängulise võiduta seeria lõpetamiseks ka piisas.

Napid võidud said kirja mõlemad CSKA kaaslased esikolmikus. Moskva Spartakile piisas Jekaterinburgis  sealse Urali vastu paraguailasest ründaja Lorenzo Melgarejo löögist teise poolaja alguses.

Peterburi Zenitile tõi uustulnuk Orenburgi vastu võidu suurepärane kiirrünnak 17. minutil. Realiseerijaks oli Slovakkia koondislane Robert Mak.

Esikolmiku lähimaks jälitajaks tõusis  Sillamäe Kalevi paari aasta tagune vastane Euroopa liigas FK Krasnodar, kes alistas koduväljakul minimaalselt Permi Amkari. Meistrite liigas tegusi tegev Rostov leppis Ufa vastu 0:0 viigiga ning nende vahe liidritega kärises juba kaheksale punktile.

Krõlja Sovetov Samara - Tula Arsenal 1:1 (1:1)