Spartak murdis üheksakesi jäänud Rostovi (0)

Venemaal sai läbi kõrgliiga 10. voor, mille järel on välja kujunenud teistest veidi eespool asetsev esikolmik.

Enamjaolt liigatabeli tippu kuuluvad favoriidid vääratama ei kippunud. Tabelis kolmandal kohal paiknev Moska CSKA võttis võidu liiga keskmikult Ufalt, mängu ainsa värava skooris 18. minutil Vassili Berezutski. Jekaterinburgi reisinud Peterburi Zenit ei pidanud samuti häbinäoga koduteele asuma, kui kohalikult Uralilt võeti 2:0 võit.

Oma mängu ei saa jätkuvalt käima aga suure Moskva kolmiku vedurimehed Lokomotivi klubist, kes viigistasid samuti tabelis kõrgemate kohtade peale heitleva Permi Amkariga. Järjekordne pettumustvalmistav resultaat ei ole Lokomotivile aga käimasoleva hooaja raames kuigi suureks üllatuseks - viimasest viiest mängust on suudetud koguda kõigest viis punkti.

Kõige karusema heitluse pakkusid aga Moskva Spartak ning Rostov, kui avapoolaja pidi külaliste rollis olnud Rostov lõpetama kümnekesi tänau Fjodor Kudrjašovi otse saadud punasele kaardile. Edasi kulges Meistrite liigas heitleva Rostovi mäng järjepanu allamäge - 53. minutil viis Deniss Glušakov Spartaki ette ning 74. minutil välgutas kohtunik taaskord Rostovi mängija nina all verevärvi kartongi, mil teise kollase teenimisega osutus patuseks Cesar Navas.

Moskva CSKA - Ufa 1:0 (1:0)