Spartak suurendas vahe liidritega kaheksapunktiliseks (0)

Venemaa kõrgliiga 22. voorus suutsid esinelikus kõik komistada peale liidri Moskva Spartaki, kes võõrsilmängus alistas FC Ufa 3:1.

Peterburi Zenit mängis kodus Anzhiga, mõtetes kindlasti võtta kolm punkti ning mitte lasta Moskva Spartakil eest minna. Esimesel poolajal jäädi varakult kaotusseisu, kui Anzhi vasakäär Pavel Jakovlev skooris ning Zeniti vastust tuli oodata peaaegu tund aega, kui 20 minutit enne lõpuvilet sai Aleksandr Kokorin viigi tabloole seatud ning selle tulemusega mäng ka lõppes.

Esinelikus läksid omavahel kokku tabeli teine Moskva CSKA ning neljandal kohal paiknev Krasnodar. Avapoolaeg lõppes väravateta viigiga, kuid 58. minutil teenis Krasnodar penalti ning Fedor Smolov penaltipunktilt ei eksinud. CSKA viigivärava otsingud kandsid vilja pea 20 minuti pärast, kui Pontus Wernbloom viigistas seisu.

Moskva Spartakile oli konkurentide libastumised kui vesi nende veskile ning võimalus kasutati ära - Ufa vastu oldi 57. minutiks 2:0 ees ning mäng paistis tehtud olevat. 85. minutil sai Ufa õhkõrna võimaluse veel mängu viigisadamasse tüürida, kui Ivan Obljakov palli Spartaki väravasse toimetas, ent Spartaki leegionäär Lorenzo Melgarejo lõpuminutite värav kindlustas Spartakile kolm punkti.

Peterburi Zenit - Anzhi Mahhatškala 1:1 (0:1)