Suluseisus Moura päästis PSG (0)

Kesknädalal peetud Prantsusmaa kõrgliigavoorus pääses PSG mängus Lille'i vastu lisaminutitel viigist.

Pariisis aset leidnud kohtumise avapoolajal väravaid ei nähtud. See-eest läks mängu lõpp tulisemaks, kui esmalt murdis kuiva seisu Edinson Cavani, viies 70. minutil pariislased 1:0 ette. 86. minutil vastas aga Nicolas de Preville viigiväravaga ning esialgu paistis, et kohtumine võibki otsustavalt suuna viigisadamasse võtta.

Kohtumise teisel lisaminutil pääses Cavani tsenderdusest tulnud palliga Lille'i karistusalas väravavahiga silmitsi, kuid Lille'i väravasuud turvanud Vincent Enyama suutis uruguaylase löögi pareerida. Pall põrkas löögi hetkel suluseisus olnud Lucas Moura ette, kes nahkkera ka tühja väravasse kõmmutas. Äärekohtunik suluseisu ei fikseerinud ning nii jätkab PSG liiga liidrist Monacost kõigest kolme punkti kaugusel.

Monaco ise teenis aga liigas teise võidu järjest alistades Montpellieri. Samuti sai PSG-ga samal pulgal olev Nice kirja võidupunktid tänu Wylan Cyprieni 7. minuti väravale. Väravad said kirja ka hiljuti Premier League'i kuulunud Memphis Depay ja Dimitri Payet. Depay värav oli neljandaks kirstunaelaks logiseva kaitsega Nancy vastu ning Payeti tagasitulekukoll tuli rikošeti võtnud karistuslöögist Guingampi vastu.

Montpellier - Monaco 1:2 (0:2)