Sünnipäevalapsed Di Maria ja Cavani matsid Barcelona (2)

Taasalustav Meistrite liiga pakkus esimeses kaheksandikfinaalis tõelise maiuspala, milles sünnipäevalapsed Angel Di Maria (29) ja Edinson Cavani (30) matsid FC Barcelona. Kerge üllatusena sai ka Dortmundi Borussia kaotuse.

PSG alustas oma koduväljakul toimunud matši väga hästi ning üsnagi teenitult asuti 18. minutil juhtima, kui täna sünnipäeva tähistav Angel Di Maria karistusala äärelt saadud karistuslöögist palli paremasse ristnurka keerutas - 1:0.

Veidi enne avapoolaja lõppu kaotas Barcelona ikoon Lionel Messi keskväljal nahkkera ning jaanuaris Saksamaalt PSG-sse siirdunud Julian Draxler virutas oma esimese Meistrite liiga värava Prantsusmaa klubi särgis - 2:0.

55. minutil teenis Di Maria oma sünnipäevatordile kirsid peale, kui kiire üleminekuga rünnakus paremalt keskele murdis ja paarikümne meetri pealt teistkordselt Marc-Andre ter Stegenile näitas, kus kohas värava nurk on - 3:0.

Lõppsõna jäi täna 30-aastaseks saanud Pariisi klubi tänavuse hooaja ründekomeedile Edinson Cavanile, kes 72. minutil rünnakule tormanud paremkaitsjalt Thomas Meunierilt söödu liini taha sai, kust ta selle ühe puutega võrku lajatas - 4.0. Barcelonas hävis.

Teises teisipäevases lahingus valmistas Lissaboni Benfica kodus kergematsorti üllatuse, kui Kostas Mitroglou tabamusest Dortmundile 1:0 tulemusega koht kätte näidati. Dortmund oli statistiliselt küll Benficast üle ja ka 58. minutil oli neil kasutada penalti, kuid Pierre-Emerick Aubameyang virutas 11 meetri pealt palli otse värava keskel seisnud puurilukule kätte.