Suurepärasesse hoogu tõusnud Purje röövis Vaiklalt nullimängu (lisatud video) (1)

Ats Purje. Foto: Brit Maria Tael

Soome kõrgliigas jätkab suurepärases hoos 32-aastane Eesti koondise ründaja Ats Purje, kes teist mängu järjest skooris. Täna röövis mees sellega nullimängu Andreas Vaiklalt.

Vaikla ja Mariehamn võõrustasid Purjet ja KuPS-i Ahvenamaal, kus 62. minutiks 2:0 eduseis haarati. Heitluse neljandal üleminutil lõi aga Purje külaliste auvärava, tehes lõppseisuks 1:2. Mariehamni jaoks oli tegemist esimese võiduga pärast juuni lõppu. Nii Vaikla kui ka oma hooaja seitsmenda tabamuse kirja saanud Purje tegid kaasa kogu matši.

Hästi õnnestus mäng ka Mihkel Aksalul, kes SJK eest nullimängu tegi ja omad sellega Turu Interi vastu 1:0 võidule aitas. Aksalu teenis 90. minutil ka kollase hoiatuskaardi.

Kehvasti läks aga VPS-il, kes kaotas 0:2 Lahtile. VPS-i väravasuul seisis Marko Meerits. Markus Jürgenson nende eest platsile ei saanud. Vigastusest taastuv Henri Anier Lahti koosseisu ei kuulunud.

Liigatabelis on Lahti 38 punktiga teine, KuPS 33 punktiga neljas, VPS 33 punktiga viies, SJK 32 punktiga kuues ja Mariehamn 30 punktiga seitsmes.