Swansea ebaharilik karikahooaeg jätkab venimist (0)

Kahes esimeses karikaringis alles kordusmängus sotid selgeks teinud Swansea leppis viigiga ka viienda ringi avamängus Sheffield Wednesdayga.

Täna mängis Walesi esindusklubi võõrsil 0:0 viiki esiliiga teises pooles oleva Sheffield Wednesdayga. Eelmiste ringide kordusmängudes alistas Swansea tuleval hooajal ülisuure tõenäosusega kõrgliigas mängiva Wolverhamptoni 2:1 ja tugevuselt neljandas liigas palliva Notts County koguni 8:1.

Eelmises ringis Liverpooli konkurentsist lülitanud West Bromwich Albioni karikahooaeg leidis täna oma lõpu -  kodus jäädi alla liigakaaslasele Southamptonile.

Plaanitust 15 minutit hiljem alanud Brightoni ja Coventry mängus pinget ei tekkinud. Premier League'i ja League Two meeskondade lahing lõppes Brightoni 3:1 võiduga.

Õhtu viimases mängus hakkavad koha eest veerandfinaalis mängima Huddersfield ja Manchester United.

Sheffield Wednesday - Swansea 0:0 (0:0)

West Bromwich - Southampton 1:2 (0:1)