Tabeli põhjas siplev Deportivo lõi Sociedadi mättasse (0)

Hispaania kõrgliiga pakkus esmaspäeva õhtul väärt üllatuse, kui rumeenlase Florin Andone duubli abil lõi Deportivo La Coruna mättasse heas hoos olnud Real Sociedadi.

Koguni viimased kuus liigamängu võiduta olnud Deportivo alustas alates 22. oktoobrist kaotuseta püsinud Sociedadi vastu paremini, kui juba 13. minutil viis koduvõistkonna juhtima Sidnei.

Esimene poolaeg oli külalisvõistkonnale kurjast kuna juba 29. minutil kasvatas Deportivo eduseisu Sociedadi mees Inigo Martinez, kes maast tulnud tsenderduse eriti õnnetult oma väravasse suunas. Sellega ei olnud aga Sociedadi õnnetu kolmveerandtund veel lõppenud: veidi enne poolaja lõppu tegi Deportivo eduseisu juba kolmeväravaliseks Florin Andone.

Teisel poolajal suutis Yuri Berchiche küll kauni kauglöögiga ühe tagasi lüüa, kuid täna läks Deportivo oma teed. Tabloole lisandusid veel nii eks-liverpoollase Ryan Babeli kui ka Andoni teine koll ning skooriga 5:1 Deportivo La Coruna kasuks lõppes Sociedadi kena mänguseeria.