Tagasitulek ja lisaaeg viisid Narva karikafinaali (0)

Cosmose ees jäi finaaliuks suletuks. Foto: Jana Pipar / EJL

Saalijalgpalli karikavõistlustel pääses finaali Narva United, kui lisaajal alistati Tallinna Cosmos.

Külalised läksid Narva Spordikeskuses toimunud kohtumist juhtima juba avaminutil, mil täpne oli Erik Grigorjev. 15. minutil suutis Roman Vedehhov seisu viigistada, kuid 17 sekundit enne poolajasireeni taastas Cosmose eduseisu Stepan Tšernoussov.

30. minutil alguses lõi Grigorjev oma teise, kuid Narva ei andnud alla ning Sergei Aleksandrovi tabamus 35 sekundit hiljem tõi Unitedi mängu tagasi ning Aleksandrovi teine värav 34. minuti alguses viigistas mänguseisu 3:3-le, millega normaalaeg ka lõppes.

Lisaajal lõi otsustava värava Andrei Pantelejev, kes oli täpne 44. minutil.

Teine finalist on Viimsi FC Rinopal, kes oli möödunud nädala keskel 4:3 üle MFC Jamburgist.

Karikafinaal toimub 24. või 25. märtsil.

Narva United FC - Tallinna FC Cosmos 4:3 (1:2; 3:3)
15. Roman Vedehhov, 30., 34. Sergei Aleksandrov, 44. Andrei Pantelejev - 1., 30. Erik Grigorjev, 20. Stepan Tšernoussov