Tähtis võit hoiab Puri Iirimaal tipu lähedal (0)

Sander Puri (paremal) palli taga ajamas. Foto: Waterfordi Twitter

Vaatamata sellele, et täna mängis Iirimaa koondis, siis peeti kolm kohtumist ka Iiri kõrgliigas - seitsmendas mängus sai hooaja viienda võidu Sander Puri koduklubi Waterford.

Waterfordile tuli külla 17-kordne Iiri meister Shamrock Rovers, kes juba kümne minuti järel vähemusse jäi. Kõik kolm kohtumise väravat löödi minutitel 33-37, aga Puri ja Waterfordi õnneks jäid nemad selles sajus võitjaks. Eestlane pääses platsile 85. minutil.

Tabelis on Waterford nüüd 16 punkti peal oleva Cork City järel 15 punktiga teisel kohal, mõlemal meeskonnal on peetud seitse kohtumist. Ühe mängu enam pidanud Shamrock Rovers on 13 punktiga kolmas.