Tamm mängis Winterthuri eest 68 minutit, klubi sai kena kopika võrra rikkamaks (3)

Šveitsi esiliigas Winterthuris testimisel olnud Joonas Tamm sai kontrollmängus Thalwiliga mänguaega 68 minuti jagu.

Winterthur alistas kaks liigataset madalamal palliva vastase 3:1, poolaeg lõppes seisul 1:1. Tamm, kelle jaoks oli tegu ilmselt otsustava mänguga Winterthuri särgis, mängis kaasa 68 minutit. Eestlase välja vahetamise ajaks olid kõik väravad löödud.

Kui Tamme tuleviku osas ei ole klubi otsust avalikustanud, siis üks tänase päeva suurimaid üleminekuid puudutas otsapidi ka Winterthuri. Dortmundi Borussia maksis FC Baselile 22-aastase kaitsja Manuel Akanji eest väidetavalt 22 miljonit eurot, millest teenib oma osa ka Winterthur. Akanji liitus klubiga 12-aastaselt ja jõudis välja esindusmeeskonda, kust Basel ta 2015. aasta suvel ostis.

Et 25-aastasel Tammel on Floras kehtiv leping, võib just Akanji üleminekust teenitud raha aidata Winterthuril eestlast soetada.