Teever debüteeris kolmandas liigas väravaga (1)

Möödunud hooaja järel profikarjäärile joone alla tõmmanud Ingemar Teever tegi oma esimese mängu III liigas FC Zenit Tallinna eest, kui aitas väravaga oma tiimi võidule Pärnu Poseidoni üle.

Teever tegi oma ametliku esimese mängu Zeniti eest juba mai alguses Väikestel karikavõistlustel, kuid liigas polnud ta seni esimese kaheksa vooru jooksul platsil käinud.

Esimese kümne minutiga 0:2 kaotusseisu jäänud Zenit sai lõpuks 4:2 võidu, kusjuures Teeveri 20. minuti värav alustaski omade tagasitulekut.

Samas mängus tegi oma käimasoleva hooaja liigadebüüdi ka Teeveri kunagine Nõmme Kalju ründepartner Andrus Mitt, kes samuti värava kirja sai.