Trans lõpetas Tartus nukra perioodi ja kaitses viiendat kohta (0)

Narva Trans oli kaotanud meistriliigas kuus kohtumist järjest ja oli teeninud eelmisest üheksast mängust vaid ühe punkti, kuid suutis Tartus oma ohtu sattunud viiendat kohta kindlustada, alistades sealse Tammeka 2:0.

Trans avas rahuliku alguse järel skoori 19. minutil. Deniss Poljakov söötis nurgalöögi Artjom Škinjovile, kes tsenderdas, ja kapten Bi Sehi Elysee Irie suunas peaga palli võrku.

Kümme minutit hiljem jättis Tammeka kasutamata penalti, kui Mihkel Järviste pealelöök oli tabanud Škinjovi kätt. Sander Kapper lõi penalti posti, kust pall Artur Kotenko kaudu narvalaste jaoks õnnelikult üle otsajoone põrkas.

Juba järgmisel minutil oli Trans lähedal eduseisu kasvatamisele, kui Nikita Brõlini kauglöök tabas latti.

55. minutil kahekordistasid külalised oma eduseisu - Ilja Ferapontov mängis Brõliniga seina ja torkas varbaga palli väravasse.

Tammeka saatis viimaseks paarikümneks minutiks keskkaitsja Kaarel Kiidroni rünnakule ning elavdas oma mängu oluliselt, kuid jäi vihmase ilmaga toimunud kohtumises kuivale.

Mõlemad meeskonnad kaotasid järgmiseks mänguks tänase kollase kaardi tõttu ühe oma võtmemängija. Järgmises voorus jäävad platsilt eemale Tammeka kapten Kiidron ja Transi poolkaitsja Poljakov.

Mängu parim - Bi Sehi Elysee Irie

Irie oli kaitses väga kindel ja jõuline ning puhastas mitmed olukorrad. Lisaks lõi ta võiduvärava. Aafriklane näitas, et suudab kaptenile kohaselt meeskonna raskest perioodist välja juhtida.