Trans lõpetas ülikindlalt piinliku põua (3)

Dmitri Kovb. Foto: Transi Facebook

Premium liiga 9. vooru põnevusmängus lõpetas Narva Trans skooriga 3:1 oma võidupõua Ida-Virumaa derbides.

Nägid mängu? Hinda mängijaid!

Viimati Meistriliigas Sillamäed 2012. aastal võitnud Trans tuli mängule selge favoriidina ja oli ka mänguliselt avapoolajal selgelt parem meeskond.

Kui 7. minutil sai Denis Poljakovi löögiga Mihhail Starodubtsev edukalt hakkama, siis veerandtunnise mängu järel teenis Trans esimese 100%-võimaluse. Deniss Malovi kohutava tagasisöödu järel andis Dmitri Kovb tsenderduse värava ette, kus Artjom Škinjovil oli vaja pall vaja vaid Mihhail Slaštšjovist mööda saada. Škinjovi pealöögi tõrjus aga Sillamäe noor äärekaitsja väravajoonelt käega, kuid kohtunik penaltit ei määranud.

Vaid kolm minutit hiljem sai Trans oma teenitud värava siiski kätte. Nurgalööki ei suutnud Starodubtsev klaarida ning segaduse järel läks pall väravasse Kovbi jalast. Transi kogenud ründaja sai sellega kirja oma hooaja 7. värava.

Transi surve jätkus ning 27. minutil tuli sama mehe jalast ka teine värav. Slaštšjov ei saanud pallile pihta ning kuigi German-Guri Lvovi löök ebaõnnestus, siis värava ees suskas Kovb palli võrku.

Poolaja lõpus suutis vaikselt ohtu näidata ka Sillamäe ja see päädis 44. minutil väravaga. Nurgalöögi järel jäi pall Roman Grigorevski jalale, kes palli kindlalt alumisse nurka suunas.

Grigorevski väravale suhteliselt sarnasest olukorrast taastas Bi Sehi Elysee Irie kohe teise poolaja alguses kaheväravalise eduseisu.

Rohketest Transi võimalustest hoolimata rohkem väravaid mängus ei löödud. Kahel korral tabas kodumeeskond posti ning Kovb jättis kasutamata mitmed suurepärased šansid vormistamaks enda kübaratrikk.

Hooaja viienda võidu saanud Trans hoiab tabelis jätkuvalt neljandat positsiooni. Sillamäe on eelviimasel kohal.

Mängu parim - Dmitri Kovb

Hooaja lõikes kaheksa värava peale jõudnud Kovb oleks parema realiseerimise korral võinud seisu Sillamäe jaoks eriti piinlikuks muuta. Kahest väravast oli kindlaks võiduks aga küllalt.