Tund aega vähemuses mänginud West Ham jäi ülivalusalt punktist ilma (0)

Premier League'i tänases põnevaimas mängus tuli alates 33. minutist vähemuses mänginud West Ham tänu Javier Hernandezi väravatele välja kaheväravalisest kaotusseisust. Viigipunktist jäädi aga ilma eriti dramaatilisel viisil.

Avavoorus Swansea vastu pettumust valmistava viigiga leppinud Southamptoni viis West Hami vastu juhtima Manolo Gabbiadini. Pooltunni täitumise järel läks Pühakute seis veelgi paremaks, kui Marko Arnautovici punasele kaardile järgnes viis minutit hiljem Dusan Tadici realiseeritud penalti.

Elu tõi mängu sisse Javier Hernandezi värav vahetult enne poolajale minekut. Mehhiklasest väravamasinal õnnestus 74. minutil ka skoor viigistada, kuid kolmandal üleminutil said võõrustajad taas õiguse penaltile ning seekord oli täpne Charlie Austin.

Leicester City sai hooaja esimese võidu kirja teise järjestikuse 0:2 kaotuse saanud uustulnuka Brighton& Hove'i vastu. Juba esimesel minutil lõi Shinji Okazaki väravavahist tagasi põrkunud palli väravasse, lõppskoori vormistas teisel poolajal keskkaitsja Harry Maguire.

Valus hooaja algus on käsil ka Bournemouthi, kes sai seekord kodus kuiva kaotuse Watfordi vastu. Chelseat šokeerinud Burnley jäi täna alla West Bromwichile

Bournemouth - Watford 0:2 (0:0)