U16 koondise peatreeneriks sai Norbert Hurt (2)

Foto: Jana Pipar / EJL

Järgmise nädala alguses koguneb Eesti U16 koondis, kelle juhendajaks on tänavu Norbert Hurt.

Noortekoondise abitreeneriks on tänavusel aastal Sander Post ning väravavahtide treeneriks Andrus Lukjanov.

Noortekoondis koguneb esmaspäeva hommikul A. Le Coq Arenal. Koondis treenib EJLi jalgpallihallis ning kogunemine kulmineerub treeningkohtumisega Eesti U17 II koondisega kolmapäeval, 21. veebruaril kell 14.00 EJL-i jalgpallihallis.

Veel enne, sel nädalavahetusel kogunevad Eesti U16 II koondise mängijad. Kogunetakse laupäeval, 17. veebruaril kell 11.15 Eesti Jalgpalli Liidu fuajees ning treening toimub EJL-i jalgpallihallis. Pühapäeval peetakse EJL-i jalgpallihallis treeningkohtumine Eesti U15 koondisega, mis algab kell 11.00.

REKLAAM

Eesti U16 koondised:

Eesti U16 I koondis:

Frank Andrew Annion (17.06.2003) – Tabasalu JK
Kirill Aleksandr Antonov (11.04.2003) – Harju JK
Luukas Aeg Arbeiter (05.04.2003) – Viimsi MRJK
Nikita Ivanov (16.08.2003) – Tallinna JK Legion
Rasmus Kallas (18.11.2003) – Paide Linnameeskond
Andreas Kiivit (05.07.2003) – FC Elva
Kaur Kivila (22.11.2003) – Tartu FC Santos
Oskar Klippberg (26.01.2003) – Keila JK
Jevgeni Kuprikov (23.04.2003) – Tallinna JK Legion
Daniil Kuraksin (04.04.2003) – JK Tallinna Kalev
Henri Leoke (30.12.2003) – FC Nõmme United
Maksim Paskotši (19.01.2003) – JK Tallinna Kalev
Jasper Reilson (15.08.2003) – FC Elva
Maico Rimmel (23.09.2003) – Sparta SK
Kaspar Rõõmussaar (18.03.2003) – DFI Bad Aibling (GER)
Rocco Robert Shein (14.07.2003) – Tallinna FC Flora
Andrei Smirnov (28.06.2003) – Tallinna JK Legion
Daniil Sõtšugov (15.01.2003) – JK Tallinna Kalev
Aleksandr Šapovalov (28.02.2003) – Everest SK
Jakob Tamberg (16.06.2003) – JK Tallinna Kalev
Tristan Toomas Teeväli (19.05.2003) – JK Tallinna Kalev
Richard Tohver (15.02.2003) – Kohtla-Järve JK Järve
Taaniel Usta (17.02.2003) – FC KooTeePee (FIN)
Sten Jakob Viidas (24.02.2003) – Tabasalu JK

Eesti U16 II koondis:

Kristjan Hein (06.01.2003) – Harju JK
Dennis Jeremejev (25.06.2003) – Tallinna JK Legion
Oskar Jõgi (27.05.2003) – Viimsi MRJK
Taavi Kala (27.05.2003) – Raplamaa JK
Robin Kaljumäe (21.09.2003) – Raplamaa JK
Marten Henrik Kelement (24.10.2003) – Keila JK
Karl Gustav Kokka (18.02.2003) – FC Nõmme United
Georg Mattias Lagus (03.03.2003) – FC Nõmme United
Sander Alex Liit (11.04.2003) – FC Nõmme United
Oosip Mägi (01.01.2003) – Viljandi JK Tulevik
Aleksandr Nikolajev (23.06.2003) – Tallinna JK Legion
Aleksander Ojamets (19.09.2003) – Viimsi MRJK
Mattias Villem Ormisson (01.12.2003) – Nõmme Kalju FC
Sten-Egert Paap (12.01.2003) – Tallinna FC Flora
Valter Pärn (04.04.2003) – FC Nõmme United
Jasper Raat (23.07.2003) – Pärnu JK Vaprus
Hendri Talu (06.06.2003) – Tabasalu JK
Robin Vestung (16.07.2003) – Paide Linnameeskond
Karl Volkovskis (12.09.2003) – Harju JK
Martin Valkiainen (29.07.2003) – FC Nõmme United
Karl Erik Strandberg (28.03.2003) – Raplamaa JK

Peatreener: Norbert Hurt
Abitreener: Sander Post
Väravavahtide treener: Andrus Lukjanov
Kehalise ettevalmistuse treener: Andrei Veis
Füsioterapeut: Margus Parts
Mänedžer: Even Laanemaa

2 kommentaari

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (2)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
Ametlik: Henrik Ojamaa siirdus Poola kõrgliigas mängivasse klubisse, millega liitumisele oli lähedal juba mullu
MM2018
Pisaratest mängu kaugusel: Argentinal ei ole eksimisruumi
KOLMAPÄEVASED LAHINGUD
Purje supermäng aitas HJK-d näpistada, aga mõru maik jäi ikka
EUROOPA LIIGA JA EESTLASED
VENEMAALT
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
PREMIUM LIIGA
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Kalju
18
13
5
0
68:21
44
2.
Flora
18
13
3
2
57:15
42
3.
Levadia
18
12
5
1
58:13
41
4.
Trans
18
10
5
3
45:22
35
5.
Tammeka
18
6
4
8
27:30
22
6.
Paide LM
18
5
5
8
30:38
20
7.
T. Kalev
18
4
2
12
24:33
14
8.
Kuressaare
18
4
2
12
18:56
14
9.
Tulevik
18
3
3
12
11:57
12
10.
Vaprus
18
1
4
13
15:68
7