Menüü
Veebisait

U17 koondis koguneb koduseks EM-valikturniiriks (0)

Norbert Hurt ja Sander Post. Foto: jalgpall.ee

Eesti U17 koondist ootab oktoobri lõpus kodune EM-valikturniir, kus võetakse mõõtu Taani, Šotimaa ja Andorra eakaaslastega.

Tänasele kogunemisele kutsus peatreener Norbert Hurt 27 mängijat, lisaks kogunes juba eile U17 II koondis 19 mängijaga. EM-valikturniirile saab üles anda 20-pealise nimekirja.

Hoolimata noorusest on mitmetel koondislastel Premium liiga kogemust - tänavu on tuleristsed saanud Daniil Mandrikov (Trans, laenul Paides), Maksim Tšerezov (Trans), Ronaldo Tiismaa (Vaprus), Georgi Tunjov (Trans) ja Kristofer Piht (Paide). Samas Rocco Mõtt (Vaprus) ja Arseni Kovaltšuk (Trans) peavad esialgu leppima kohaga U17 II nimekirjas.

U17 EM-valikturniiri ajakava:

REKLAAM

Pühapäev, 22. oktoober
kell 13 Šotimaa - Andorra, Kadrioru staadion
kell 16 Eesti - Taani, A. Le Coq Arena

Kolmapäev, 25. oktoober
kell 15 Taani - Andorra, Kadrioru staadion
kell 19 Eesti - Šotimaa, A. Le Coq Arena

Laupäeva, 28. oktoober
kell 13 Taani - Šotimaa, Kadrioru staadion
kell 13 Eesti - Andorra, A. Le Coq Arena

Eesti U17 koondis:

Väravavahid
Karl Jakob Hein (13.04.2002) – FC Nõmme United
Carl Kaiser Kiidjärv (05.12.2001) – Tartu JK Tammeka
Rene Merilo (23.08.2001) – Paide Linnameeskond

Kaitsjad
Erik Kruglov (09.02.2002) – Kohtla-Järve JK Järve
Daniil Mandrikov (01.03.2001) – Paide Linnameeskond (laenul Narva JK Transist)
Markus Mäekivi (12.03.2001) – Tallinna FC Levadia
Andreas Pauri (23.03.2001) – Tallinna FC Flora
Kristjan Pelt (12.07.2001) – FC Nõmme United
Karl-Erik Pukk (13.06.2001) – Tallinna FC Flora
Mikk Raid (11.02.2001) – Tartu JK Tammeka
Markkus Seppik (16.04.2001) - Tallinna FC Flora
Ralf-Sander Suvinõmm (29.10.2001) – Tallinna FC Flora (laenul Saku Sportingust)
Maksim Tšerezov (26.03.2001) – JK Narva Trans

Poolkaitsjad ja ründajad
Karl Altraja (21.01.2001) – Tallinna FC Flora
Joel Kokla (20.06.2001) – FC Nõmme United
Anton Krutogolov (05.04.2001) – Tallinna FC Flora
Dominic Laaneots (16.06.2001) – Tartu JK Tammeka
Joonas Luts (12.01.2001) – Tartu FC Santos
Mattias Männilaan (08.09.2001) – Tallinna FC Flora
Georg-Marten Meumers (03.01.2001) – Viimsi JK
Michael Schjönning-Larsen (02.02.2001) – Hellerup Idræts Klub (DEN)
Alex Matthias Tamm (24.07.2001) – Nõmme Kalju FC
Ronaldo Tiismaa (02.05.2001) – Pärnu JK Vaprus
Georgi Tunjov (17.04.2001) – JK Narva Trans
Daniel Tuhkanen (26.02.2001) – Tallinna FC Flora
Kristofer Piht (24.04.2001) – Paide Linnameeskond
Henri Välja (04.01.2001) – FC Nõmme United

Peatreener: Norbert Hurt
Abitreenerid: Sander Post, Andrei Veis
Väravavahtide treener: Andrus Lukjanov
Füsioterapeudid: Martin Kiho, Kaspar Kaldoja
Arst: Kaarel Kallandi
Videoanalüütik: Karl Taul
Mänedžer: Ljubov Lobõševa

U17 II koondis:

Väravavahid
Carl Kaiser Kiidjärv (05.12.2001) – Tartu JK Tammeka
Matheas Madik (08.06.2001) – Viimsi JK

Kaitsjad
Georg Grahv (17.10.2001) – Pärnu JK Vaprus
Artur Holodov (17.08.2001) – Tallinna FC Levadia
Armin Loorits (14.08.2001) – FC Nõmme United
Even Luiv (07.02.2001) – Tartu FC Santos
Sven Reintak (20.04.2001) – Tallinna FC Flora
Axel Mart Sepp (28.11.2001) – Tallinna FC Flora

Poolkaitsjad ja ründajad
Paul-Kevin Chan (10.07.2001) – FC Nõmme United
Daniel Fedotov (16.08.2001) – TJK Legion (laenul Everest SK-st)*
Arseni Kovaltšuk (07.01.2001) – JK Narva Trans
Frank Kenneth Liblikmann (12.08.2001) – Nõmme Kalju FC
Rasmus Luha (21.02.2001) – Tartu JK Tammeka
Rocco Mõtt (24.04.2001) – Pärnu JK Vaprus
Mallor Pihu (12.04.2001) – Tartu FC Santos
Robi Saarma (20.05.2001) – FC Nõmme United
Clen-Raith Uibo (06.05.2001) – Pärnu JK Vaprus
Robin Limberg (10.10.2001) – Pärnu JK Vaprus
Artjom Jermatšenko (14.11.2001) – Tallinna FC Flora

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
ESIMENE KÄES
EESTLASED INGLISMAAL
VÄLISLIIGAD
EILE VÄLJAS
RISTNURK
PREMIUM LIIGA
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Flora
36
28
6
2
100:28
90
2.
Levadia
36
25
9
2
106:20
84
3.
Kalju
36
24
6
6
101:32
78
4.
FCI
36
20
5
11
103:47
65
5.
Trans
36
13
6
17
46:63
45
6.
Paide LM
36
10
8
18
47:88
38
7.
Tammeka
36
9
10
17
40:63
37
8.
Tulevik
36
8
4
24
34:95
28
9.
Vaprus
36
2
2
32
29:146
8
10.
S. Kalev
36
10
6
20
52:76
36
VIIMASED PILDIGALERIID