U17 koondis lagunes Luksemburgiga viigistamise järel (3)

U17 koondise treenerid Norbert Hurt ja Sander Post. Foto: EJL

Eesti U17 koondis võõrustas täna TNTK staadionil maavõistluses Luksemburgi eakaaslaseid ja sai suure 1:4 kaotuse.

Luksemburg läks juhtima 18. minutil ning minimaalne kaotusseis püsis 72. minutini, mil Henri Välja Eesti poolelt skooris ja seisu viigistas. Seejärel lagunes aga Norbert Hurda hoolealuste mäng ning juba minut hiljem oldi taas kaotusseisus. 77. minutil lõid vastased juba 3:1 ning vahetult matši lõpu eel sai Joonas Luts maha omaväravaga, mis tõi Eestile 1:4 kaotuse.

Juba sel reedel kell 12 kohtutakse omavahel taas. Ka see mäng toimub TNTK staadionil.

Eesti U17 - Luksemburgi U17 1:4 (0:1)
72. Henri Välja - 18., 77. Dany Camilo Almeida, 73. Yannick Cervellera, 80. ov. Joonas Luts

Hoiatused: 70. Maksim Tšerezov - 55. Georgy Beila Arega, 62. Leon Schmit, 76. Seid Korac