U19 alustas valikturniiri kaotusega võõrustajatele (0)

Markus Poom esindas septembris U21 koondist. Foto: Liisi Troska

Eesti U19 koondis alustas Rootsis EM-valikturniiri 0:4 kaotusega võõrustajate koondisele.

Tugevad läänenaabrid avasid skoori juba kaheksandal minutil, võitsid poolaja 2:0 ja kogu mängu 4:0. Rootslaste teise värava lõi kaitsja Joseph Colley, kel taskus profileping Chelseaga.

Turniir Rootsis sai alguse eile, kui Itaalia alistas Moldova samuti 4:0. Eesti saab end itaallaste vastu proovile panna laupäeva päeval, Moldovaga mängitakse järgmisel teisipäeval.

Eesti U19 - Rootsi U19 0:4 (0:2)
8. Adrian Edqvist, 31. Joseph Colley, 46., 69. Teddy Bergqvist

Eesti: Ingmar Krister Paplavskis, Kermo Pihelgas (90. Freddie Heinmaa), Mairo Miil, Markus Lokk (77. Mihkel Järviste), Kristjan Kask, Markus Poom, Mark Anders Lepik (83. Enrico Veensalu), Markus Soomets, Erik Sorga, Marko Lipp, Kristen Niilop.
Varus: Henri Perk, Freddie Heinmaa, Oliver Rass, Artjom Rõžkov, Enrico Veensalu, Mihkel Järviste, Artjom Ostrovski.