U19 koondis alistas aasta nooremad (0)

Foto: Brit Maria Tael / EJL

Täna kohtusid EJL-i jalgpallihallis treeningmängus kaks noortekoondist, kui vastamisi läksid U18 ja U19 vanuseklassi noormehed. Kohtumise võitis U19 koondis tulemusega 3:1.

Mängu läksid juhtima nooremad, U18 koondise mängijad, kui omavärava lõi Gleb Pevtsov. 38. minutil viigistas Mihkel Järviste aga seisu ja 1:1 viigiga mindi ka puhkepausile, teatas EJL.

Järviste viis 60. minutil U19 koondise 2:1 juhtima ning mängu viimaseks jäänud tabamus kirjutati Mattias Männilaani nimele kohtumise 71. minutil. Kohe pärast seda avanes Arseni Kovaltšukil kuldne võimalus U18 koondis tuua kõigest värava kaugusele, ent noormees ei suutnud penaltit realiseerida.

Eesti U18: Matheas Madik (46. Armands Aparins, 63. Carl Kaiser Kiidjärv), Steven Salmistu (46. Arseni Kovaltšuk), Kristjan Pelt (46. Rocco Mõtt), Maksim Tšerezov (46. Robin Limberg), Daniil Mandrikov (46. Ott-Kaarel Vään), Dominic Laaneots (46. Mallor Pihu), Georg-Marten Meumers (46. Armin Loorits), Daniel Tuhkanen, Daniel Fedotov (46. Martin Uusla), Henri Välja (32. Robi Saarma, 64. Artjom Jermatšenko), Anton Krutogolov (46. Ralf Friedemann.
Vahetuses: Mikk Raid.
Personal: peatreener Indrek Koser, abitreener Andres Koogas, väravavahtide treener Andrus Lukjanov, füsioterapeut Raiko Karpov.

REKLAAM

Eesti U19: Andreas Kallaste (46. Kaarel Rumberg), Mairo Miil (46. Martin Eensalu), Gleb Pevtsov (46. Markus Allast), Kaspar Laur (46. Markkus Seppik), Karl-Erik Pukk (46. Rico Reinoja), Joel Kokla, Mihkel Järviste, Mattias Männilaan, Joonas Soomre, Oliver Rass, Artjom Ostrovski (46. Raivo Saar).
Vahetuses: Kristen Lapa.
Personal: treener Alo Bärengrub, väravavahtide treener Aiko Orgla, füsioterapeut Martin Seeman.

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
KLAVANI UUED VÄLJAKUTSED
VÄLISMAALT
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
PREMIUM LIIGA
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Kalju
23
17
6
0
80:22
57
2.
Flora
22
16
4
2
71:19
52
3.
Levadia
23
15
5
3
72:16
50
4.
Trans
23
11
5
7
52:36
38
5.
Tammeka
23
10
5
8
35:33
35
6.
Paide LM
23
7
6
10
37:50
27
7.
T. Kalev
23
6
4
13
35:41
22
8.
Kuressaare
23
4
2
17
20:72
14
9.
Tulevik
23
3
5
15
15:69
14
10.
Vaprus
22
1
6
15
19:78
9