Üheksa mängu kaotuseta püsinud Milani ei suutnud kümnendal korral peatada ka lähikonkurent (0)

AC Milan jätkas Itaalia kõrgliiga 25. voorus oma head seeriat, kui alistati Sampdoria ja asutakse nendega nüüd samal pulgal.

Üpris hea seeria oli enne Milaniga kohtumist ette näidata ka Sampdorial, kes vaheldumisi viike ja võite teeninud ning viis järjestikust mängu kaotuseta püsinud. Nüüd suudeti vastasega sammu pidada vaid esimestel minutitel, sest peagi oli Milanil võimalus penaltist juhtima minna. Pall oli tabanud Nicola Murru kätt ja Ricardo Rodriguez sai võimaluse omad juhtima viia. Šveitslase 11-meetri karistuslöögi suutis aga Emiliano Viviano tõrjuda.

13. minutil tegi Milan vigade paranduse, kui hea tsenderduse realiseeris trahvikastis väravaks Giacomo Bonaventura. 16 pealelööki Sampdoria kuue vastu teinud Gennaro Gattuso hoolealused rohkem võrku ei sahistanud, aga ühest tabamusest piisas, et kolm punkti koju tuua.

Varasemas mängus tegid 1:1 viigi tabeli keskmikud Atalanta ja Fiorentina. Kõik väravad löödi ära esimesel poolajal ja kuigi külalised jäid viimasteks minutiteks väljakul vähemusse, ei õnnestunud Atalantal seda siiski enda kasuks pöörata.

AC Milan - Sampdoria 1:0 (1:0)