Ülisuur võit tõstis Barcelona liidriks (0)

Nädalavahetusel El Clasico võitnud FC Barcelona sai tähtsast võidust indu juurde ning purustas täna kodus Osasuna kuue väravaga.

Mängu oodatult domineerivalt alustanud Barcelona asus juba 9. minutil mängu juhtima, kui Lionel Messi vastaste eksimuse ära kasutas ja skoori avas.  Poolaja keskel said külalised taas oma tahtmise,  kui Osasuna kaitsjad palli klaarida ei suutnud ning Andre Gomes eduseisu suurendas.

Teise poolaja algul õnnestus kodumeeskonnal üks vastu lüüa ning mängu tagasi tulla, kuid minutitel 57-67 lõid külalised veel neli ning haarasid juba 6:1 eduseisu. Hävitustöö vormistas lõpuminuteil Francisco Alcacer.

Barcelona tõusis ajutiselt ka liiga liidriks, olles 34 mänguga kogunud 78 punkti. Real Madrid on pidanud kaks mängu vähem ning omab 75 silma.

Barcelona - Osasuna 7:1 (2:0)
12., 61. Lionel Messi, 30., 57. Andre Gomes, 64., 86. Fransisco Alcacer, 67. pen. Javier Mascherano - 48. Roberto Torres