Uute karikavõistluste avaring annab Maardule võimaluse Premium liiga kuuluvust tõestada (0)
2018/19 Evald Tipneri karikavõistluste avaringis lähevad vastamisi Maardu Linnameeskond ja Viljandi Tulevik.
Eelmisel hooajal Esiliiga võitnud, kuid hiljem ootamatult Premium liiga kohast loobunud Maardu mängis küll Premium liiga tagumise otsaga talvisel halliturniiril, kuid ei ole ametlikes kohtumistes sel aastal mõõtu saanud võtta. Karikaloos ei halastanud maardulastele ka aasta tagasi, siis kohtuti avaringis Narva Transiga ja kaotati 1:6.
Kokku osaleb tänavu karikavõistlustel 91 meeskonda Premium liigast rahvaliigani, mis tähendab, et otse teise ringi pääses 37 meeskonda. Avaringiga tehakse algust juulikuus.
1/64-finaalpaarid:
Premium liiga; Esiliiga; Esiliiga B.
Paide Linnameeskond U21 - JK Tabasalu
Tallinn FC Soccernet - Tallinna FCI Levadia
Koeru JK - Viimsi Lõvid
Maardu Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik
FC Puhkus Mehhikos - Põhja-Tallinna JK Volta II
FC Sillamäe - Anija JK
Tallinna FC TransferWise - Kohtla-Nõmme
SK Imavere - Rasmus Värki Jalgpallikool
Põhja-Tallinna JK Volta - Tartu JK Tammeka
Tallinna FC Ararat TTÜ - Maarjamäe FC Igiliikur
Märjamaa Kompanii - FC Tallinna Wolves
Rumori Calcio Tallinn - Raplamaa JK
JK Loo - Pärnu JK Vaprus
Viljandi JK Tulevik II - FC Jõgeva Wolves
SK Kadrina - FCP Pärnu
Vaimastvere SK Illi - JK Raudteetöölised
Valga FC Warrior - FC Viking
Põhja-Sakala - Tallinna JK Legion
Viimsi JK II - Pärnu JK Poseidon II
JK Tallinna Kalev III - Läänemaa JK
Tõrva JK - Kohtla-Järve JK Järve
Paide Linnameeskond III - Kohila Püsivus
Tallinna FC Olympic Olybet - Tallinna FC Flora
Maardu United II - JK Mauruse Saurused
FC Kuressaare - Põlva FC Lootos
FC Npm Silmet - FC Tallinn
FC Mulgi - Ambla Vallameeskond
Loosi tahtel pääsesid otse 1/32 finaali JK Kernu Kadakas, Tartu JK Welco, JK Sillamäe Kalev, Kohtla-Järve JK Järve, Jõgeva SK Noorus-96, Rakvere JK Tarvas, Pärnu JK Poseidon, Tallinna Depoo, FC Lelle, Tallinna FC Eston Villa, Tallinna FC Flora U21, Raasiku FC Joker, Tallinna FC Zapoos, Tartu FC Helios, JK Tallinna Kalev, FC Vastseliina, JK Narva Trans, Tallinna JK Jalgpallihaigla, FC Zenit Tallinn, Tartu FC Santos, Viimsi JK, Maardu United, FC Nõmme United, Tallinna JK Augur, Paide Linnameeskond, Nõmme Kalju FC, Nõmme Kalju FC III, Tartu FC Helios II, FC Teleios, FC Äksi Wolves, Tallinna JK Piraaja, Tallinna FC Flora U19, FC Järva-Jaani, FC Kose, FC Otepää, FC Maksatransport ja FC Elva.
Esiliigast ei osale karikavõistlustel Levadia, Kalju ja Kalevi U21 võistkonnad ja Keila JK; Esiliiga B-st ei osale Tammeka U21, Võru Helios, Pärnu JK, Vändra Vaprus ja Lasnamäe Ajax.