Vägev! Metsa ja Breda hooaja teine võit tuli valitsevate meistrite enda kodus! (0)

Hollandi kõrgliiga kuuendas voorus sai oma hooaja teise võidu kirja Karol Metsa koduklubi NAC Breda, kes alistas võõrsil tiitlikaitsja Rotterdami Feyenoordi 2:0.

Hooaja esimesest neljast mängust vaid ühe viigipunkti teeninud NAC on oma mõlemad võidud teeninud viimase kahe vooru sees. Piinliku kaotusega lõppenud karikasarja mängus oma debüütvärava teinud Mets sai taaskord kirja kõik 90 minutit.

Giovanni Korte viis külalised 33. minutil juhtima. Kogu mängu meeletut survet - vallati enam kui 70% palli ning teeniti 13 nurgalööki - omanud Feyenoordi parim võimalus viigistamiseks tuli 74. minutil, kuid Michiel Kramer penalti tõrjus Austraalia väravavaht Mark Romano Birighitti, kes tegi kohe teise suurepärase tõrje otsa.

Lõppskoori vormistas 87. minutil Taani koondise eest 2010. aasta MM-ilgi mänginud Thomas Enevoldsen.

Oma ajaloo esimese võõrsilvõidu Feyenoordi vastu saanud Breda on tabelis 11. kohal. Feyenoord jagab punktide poolest teist kuni neljandat kohta ning liidrikohal olevast Heerenveenist jäädakse kahe punkti kaugusele.

Vaata Feyenoordi ebaõnnestunud penaltit ja Breda väravavahi suurepärast topelttõrjet: