Vägeva tähiseni jõudnud Heynckes jätkab Bayerniga veatult (0)

Saksamaa kõrgliigas Jupp Heynckesi juhendamisel tänavusel sügisel vaid võite tunnistanud Müncheni Bayerni tänaseks ohvriks langes Ragnar Klavani endine koduklubi Augsburg.

3:0 võidumängus lõi Bayern kõik väravad 18 minuti sees. Arturo Vidal ja Robert Lewandowski andsid võõrustajatele puhkepausiks kindla edu, Poola väravamasina hooaja 13. värav vormistas kohe teise poolaja alguses lõppskoori.

Oktoobri alguses neljandat korda Bayernisse naasnud Heynckes on seejärel võitnud viis Bundesliga mängu ja kaks Meistrite liiga kohtumist. Vaid karikamängus Leipzigi vastu vajati edasipääsuks penaltiseeriat.

Tänane võit oli 72-aastasele Heynckesile ka isiklikus plaanis tähtis - nimelt jõudis ta oma elu 500. Bundesliga võiduni, millest 174 on tulnud mängijana ja 326 peatreenerina. Rohkem Bundesliga võite pole mitte kellegil teisel ette näidata.

Põnevalt kulges Bayer Leverkuseni ja Leipzigi mäng. Kahte penaltit ja ühte punast kaarti lõppenud mäng lõppes pea terve teise poolaja vähemuses mänginud kodumeeskonna jaoks magusa 2:2 viigiga.

Samuti peab viigiga pigem rahul olema Hoffenheim, kes leidis Frankfurti Eintrachti vastu Kevin-Prince Boatengi kiirele avaväravale rohtu alles 90. minutil.

Järjekordne nadi pärastlõuna oli Kölni jaoks, kellest sai pärast 1:0 kaotust Mainzile esimene meeskond, kel on pärast 12 kohtumist kirjas vaid neli väravat.

Bayer Leverkusen - Leipzig 2:2 (1:1)
44. Leon Bailey, 74. Kevin Volland - 13. pen. Timo Werner, 54. pen. Emil Forsberg

Eemaldamine: 53. Benjamin Henrichs (Leverkusen)

Bayern München - Augsburg 3:0 (2:0)