Väikeste karikavõistluste tiitlikaitsja langes juba veerandfinaalis, üllatajat ootab tugev vastane (2)

Tänavu jääb Paide meestel karikaga poseerimine ära. Foto: Liisi Troska

Mullu väikesed karikavõistlused võitnud Paide Linnameeskond III langes tänavu konkurentsist juba veerandfinaalis, kui IV liigas mängiv Pakri SK Alexela nad üle mängis. Pakrit ootab poolfinaalis Raasiku Joker.

PSK alistas II liigas mängiva Paide võistkonna 3:1. Kübaratrikiga säras Meelis Reiss, järvamaalaste auvärava eest hoolitses Volodja Erdei. Eile loositi jalgpalliliidus poolfinaapaarid ning Pakri sai oma vastaseks jällegi II liigas mängiva Raasiku, kes alistas kolmapäeval toimunud veerandfinaalis 2:1 Märjamaa Kompanii.

Kaks viimast veerandfinaali on veel pidamata. Need peetakse järgmise nädala kolmapäeval ja võitjad lähevad poolfinaalis omavahel vastamisi. Üks poolfinalist tuleb II liiga duellist Tallinna Ararat TTÜ - Põhja-Tallinna Volta ning teine III liiga duellist Retro - Saue.

Poolfinaalid peetakse esialgse ajakava järgi 22. augustil. Täpsed mängude toimumisajad teatab jalgpalliliit esimesel võimalusel.

Väikestest karikavõistlusest võtavad osa II ja madalama liiga ning rahvaliiga võistkonnad. Finaal toimub tänavu 12. septembril A. Le Coq Arenal.