Valencia vajas Reali ees edumaa hoidmiseks hilist penaltit (0)

Valencia meeskond jätkab Hispaania kõrgliigas 15. vooru lõppedes teisel kohal, kui täna alistati 2:1 Celta de Vigo.

Juba kümme võitu sel hooajal La Ligas teeninud Valencia jaoks paistis taas tulevat kerge õhtu, kui 28. minutil Simone Zaza omad juhtima viis. Siiski toodi kodumeeskond maa peale tagasi avapoolaja alguses, mil Valencia ei suutnud palli oma karistusalast ära klaarida ja kannatlikult oma momendi ära oodanud Iago Aspas tõi viiginumbrid tabloole.

Celta näitas hambaid ja paistis, et võõrustajatele tuleb siit hooaja viies viik. Ometi see nii ei läinud, sest 79. minutil tegi Tšiili vanameister Pablo Hernandez penaltiväärilise vea ja 2011. aastast alates Valenciat esindanud Daniel Parejo aitas kodumeeskonnal järjekordsed kolm punkti tabelisse teenida. Nii rebiti jällegi eest ära Real Madridist, kes oma tänase võiduga oli Valenciaga võrdsete arvu punktide peale tõusnud.

Valencia - Celta de Vigo 2:1 (1:0)