Valitsev meister on suurest mängust juba välja jäämas (0)

Venemaal mullu vägeva hooaja teinud ja triumfeerinud Moskva Spartak jäi kaotajaks ka Venemaa kõrgliiga seitsmendas voorus, kui Moskva Lokomotivi vastu edu maha mängiti.

Augustis juba Peterburi Zenitile ja Moskva CSKA-le alla jäänud Spartak asus Lokomotivi vastu mängu 2:0 juhtima ja kontrollis asjade käiku, kuni jäi vahetult enne poolaega vähemusse.

Teisele poolajale tuli Lokomotiv juba kõrgema käiguga ja Spartak murtigi lõpuks maha - seitsmest mängust nüüd vaid kaks võitnud valitsevad meistrid jäävad tabeli alumisse poolde ja Zenitist juba 11 punkti kaugusele.

Kui Moskva derbis löödi seitse väravat ja Kaasani Rubin õnnetule Anžile kuus, siis ülejäänud voor oli väga väravatevaene, tuues kaasa kolm väravateta viiki. Et viigistajate hulka kuulusid nii Rostov, CSKA kui Krasnodar, sai Aleksandr Kokorini väravast järjekordse võidu võtnud Zenit peagrupi edu kasvatada.

FK Tosno - FK SKA-Habarovsk 0:0 (0:0)

Jekaterinburgi Ural - Moskva CSKA 0:0 (0:0)

Moskva Spartak - Moskva Lokomotiv 3:4 (2:0)
30. Denis Glušakov, 43. Luiz Adriano, 90+2. Quincy Promes - 48. Dmitri Barinov, 68. Aleksei Mirantšuk, 83. Aleksandr Kolomeitsev, 90+1. Manuel Fernandes

Eemaldamine: 45+1. Aleksandr Samedov (Spartak)

Kaasani Rubin - Mahhatškala Anži 6:0 (3:0)
4., 31. Jonathas, 15. Gokdeniz Karadeniz, 62. Elmir Nabiullin, 85. Yann M'Vila, 87. Maxime Lestienne

Permi Amkar - Peterburi Zenit 0:1 (0:0)